Kolagénová maska na oči

Kolagénová maska na oči
Kolagénová maska na oči

Kolagénová maska na oči proti vráskam s 24 karátovým zlatom

Maska obsahuje kolagén, ktorý prinavráti pokožke pružnosť a vyplní vrásky a malé čiastočky pravého 24-karátového zlata spôsobia, že vaša pokožka bude mať krásny jas a zažiari silou zlata, mladosťou a pružnosťou.

Zlato regeneruje, hydratuje a pomáha pleti zbaviť sa toxínov. Pokožka získa dlhodobo pocit hebkosti, bude pružná a vláčna. Táto maska so špeciálnym zložením pleť prekrví a dodá jej potrebné vitamíny, zdravý vzhľad a eliminuje nadbytok melanínu.

Maska naviac odstraňuje opuchy, tmavé kruhy a vačky pod očami, oživuje bledú a unavenú pokožku a po aplikácii je pokožka dokonale hydratovaná. Doprajte si kolagén a kyselinu hyalurónovú v tomto jedinečnom produkte, ktoré ako jediné preukázateľne obnovujú mladistvý vzhľad pokožky a spolu so zlatom obsiahnutým v maske určite zabezpečia, že budete neodolateľne žiariť- lebo oči o nás povedia všetko už na prvý pohľad.

Zlatá kolagénová maska ponúka kompletnú starostlivosť o očné okolie - s okamžitým liftingovým účinkom a predstavuje kompletné ošetrenie očného okolia. Vďaka použitiu najmodernejšej nano - technológie, látky kondenzované v maske, ihneď po priložení na tvár, vplyvom telesného tepla, prenikajú do hĺbky epidermu a okamžite zmierňujú očné vačky, opuchy, okamžite redukuje jemné vrásky a vejáriky okolo očí.

Účinky: hydratuje, reštrukturalizuje a spevňuje pleť, napomáha vyhladzovaniu malých vrások, má liftingový účinok, pre použitie v prípade potreby okamžitého omladzujúceho efektu.

Maska na oči obsahuje častice 24 karátového zlata, kyselinu hyalurónovú, kolagén, vitamín E, silikónový olej rozpustný vo vode.

Aplikuje sa prvý týždeň 3 x, v nasledujúcom období 1 až 2 x týždenne, je určená na vonkajšie použitie a jej použitie je vhodné na všetky typy pleti, vrátane citlivej.